Naše služby

Nabízíme lety okružní - seznamovací a poznávací nebo fotolety.
Pilotem na zkoušku

Obrázek certifikátu

Náš aeroklub nabízí okružní lety nad atraktivním okolím letiště. Let lze uskutečnit během celého roku v závislosti na počasí. Trasu letu si můžete zvolit dle vlastního přání (s ohledem na zakázané vzdušné prostory). Mezi nejzajímavější lokality patří Český Ráj (Trosky, Sychrov, Kost, Valdštejn, Hrubá Skála, Branžež, Malá Skála, Kozákov, Suché Skály, Frýdštejn), Ještěd, Jizerské hory a Krkonoše, Máchovo jezero (Bezděz, Ralsko).

Letadlo připraveno k odletu

Z letadla lze fotografovat nebo filmovat a získat tak vzpomínku na svůj let. Přátelům lze potom prezentovat co jste z ptačí perspektivy viděli. Máte-li zájem o fotografii svého domu, chaty nebo jakéhokoliv jiného místa z letadla, můžeme zajistit služby profesionálního fotografa. Okružní let může být vhodný dárek. K narozeninám, za vysvědčení (létat mohou i děti) nebo jako svatební dar - dobrý start do společného života. V případě vašeho zájmu o tento netradiční dárek vám rádi zhotovíme dárkový certifikát.

Naši zkušení piloti Vás svezou v oblíbeném čtyřmístném letadle Cessna 172 nebo dvoumístném Zlínu Z 142. Trasa a délka okružního letu je dle Vašeho přání. Pro zájemce o létání na větroních máme k dispozici dvoumístné ASK 13 a G103 Twin Astir. Komu se létání zalíbí má možnost výcviku v naši plachtařské nebo motorové škole a získat tak pilotní průkaz.

Obrázek Dárkoveho šeku

Pilotem na zkoušku

Před letem absolvujete pozemní přípravu s instruktorem v délce 60 minut, která obsahuje seznámení se s letadlem během předletové prohlídky, zhodnocení meterologické situace, radiová komunikace s dispečerem a způsobem řízení letadla. Během letu si vyzkoušíte, zda máte talent a cit pro řízení letadla.

Let je třeba předem telefonicky objednat (604 257 553).

Dárkové šeky lze zakoupit i v předprodeji přímo v kanceláři na letišti nebo zaslat poštou. Zejména v zimních měsících je nutno se předem telefonicky (604 257 553) nebo emailem domluvit (info@hodkovice.info).

Aktuální ceník je uveden ZDE .